• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Sześć gier podobnych do The Sims

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Sześć gier podobnych do The Sims

  Każdy zna i kocha The Sims za jego możliwość dyktowania życiem wirtualnych postaci. Jeśli jednak szukasz innych, ale podobnych doświadczeń w grach, są inne tytuły, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby. Oto kilka gier, które oferują unikalne podejście do zarządzania i opowiadania historii:

  Two Point Hospital/Campus

  Jeśli lubisz aspekt zarządzania w The Sims, to Two Point Hospital i jego niedawno wydane rozszerzenie Two Point Campus oferują wciągającą rozgrywkę osadzoną w szpitalu i college’u. Chociaż może im brakować indywidualnej kontroli, to te gry rekompensują to swoim urokiem, dowcipnym pisaniem i żywymi osobowościami ich postaci.

  Disney Dreamlight Valley

  W tej przyjemnej grze nie będziesz kontrolować wirtualnych postaci, ale będziesz mógł spędzić mnóstwo czasu na dekoracji i budowaniu estetyki swojej postaci w grze. Z ikonicznymi postaciami Disneya do interakcji, to relaksujące doświadczenie pozwala uciec od codziennych trosk.

  House Flipper

  Dla tych, którzy lubią budować i projektować w The Sims, House Flipper pozwala na zakup, remont i sprzedaż starych domów dla zysku. Z szeroką gamą opcji mebli i farb ta gra oferuje nieskończone możliwości tworzenia wymarzonych domów.

  BitLife

  Mimo że graficznie prosta, BitLife oferuje niezwykle wciągające doświadczenie, gdy nawigujesz przez życie fikcyjnej postaci od narodzin do śmierci. Podjęcie decyzji, które kształtują ich los, i eksplorowanie szerokiego zakresu możliwości, jakie ten tytuł ma do zaoferowania.

  Rimworld

  Rimworld, choć nie jest dokładnie podobna do The Sims, oferuje unikalne doświadczenie opowiadania historii, gdy zarządzasz grupą osadników na odległej planecie. Gra pozwala na tworzenie opowieści i wyzwala graczy do eksperymentowania i tworzenia swoich własnych narracji.

  Fallout Shelter

  Niech Cię prostota nie zwiedzie – Fallout Shelter oferuje głębokie i angażujące doświadczenie rozgrywki. Zarządzając grupą ocalałych w postapokaliptycznym świecie, będziesz musiał podejmować ostrożne decyzje, aby zapewnić ich przetrwanie.

  Choć te gry może nie replikują doskonale doświadczenia The Sims, oferują swoją własną rozrywkę i mogą stanowić odświeżający odpoczynek od symulacji wirtualnego życia. Spróbuj ich i odkryj nowe przygody w grach, które odpowiadają Twoim konkretnym zainteresowaniom.