• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Fortnite x Transformers – Nowy Komentarz dostępny w Chapter 4 Season 4

  ByKamil Dominiak

  wrz 27, 2023
  Fortnite x Transformers – Nowy Komentarz dostępny w Chapter 4 Season 4

  Popularna współpraca Fortnite x Transformers powraca w rozdziale 4 sezonu 4, wprowadzając trzy nowe postacie Transformers do metaverse. Chociaż same postacie zostały wcześniej zaprezentowane, ich wewnętrzne stroje w grze ujawniono dopiero 26 września 2023 r. Do metaverse dołączają dobrze znany Bumblebee (Autobot) i Megatron (Decepticon), a także unikalny dodatek – Battle Bus, przekształcony w swojego własnego Transformera.

  Nadchodząca współpraca ma na celu wprowadzenie do gry nowego zestawu kosmetyków i przedmiotów. Zestaw Transformers będzie zawierał nie tylko stroje dla Bumblebee, Megatrona i Battle Bus, ale także różne plecaki, kilofy i wbudowane emote. Ponadto, gracze, którzy zakupią Transformers Pack, otrzymają 1000 V-Dolców jako część zestawu.

  Transformers Pack będzie dostępny zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej. Kopie fizyczne zostaną wydane w sprzedaży od 13 października 2023 r., a kopie cyfrowe będą dostępne od 21 października 2023 r. Cena za Transformers Pack wynosi 24,99 $. Będzie dostępny w wybranych sklepach dla kopii fizycznych, a także w sklepach na konsolach, Epic Games Store i Fortnite Item Shop dla kopii cyfrowych.

  Dla tych, którzy nie mogą się doczekać na zakup Transformers Pack, spodziewa się, że będzie on dostępny do końca rozdziału 4. Jednak jeśli gracze przegapią pierwotne wydanie, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że wróci on później do Item Shopu.

  Przygotuj się na pełną akcji współpracę Fortnite x Transformers w rozdziale 4 sezonu 4. Przeobraź swoją rozgrywkę i dołącz do walki z tymi ikonicznymi postaciami. Nie przegap okazji, aby zdobyć te ekscytujące nowe kosmetyki i doświadczyć ekscytacji zderzenia metaverse z światem Transformers.

  Definicje:
  – Battle Bus: Pojazd w grze Fortnite, który transportuje graczy na arenę walki.
  – V-Dolce: Wewnętrzna waluta w grze Fortnite, służąca do zakupu kosmetyków i innych przedmiotów.