EE zapewnia graczy Call of Duty możliwość gry przed oficjalną premierą Modern Warfare III

EE zapewnia graczy Call of Duty możliwość gry przed oficjalną premierą Modern Warfare III

EE, firma telekomunikacyjna, ogłosiła, że daje entuzjastom Call of Duty możliwość gry w długo oczekiwaną grę Modern Warfare III przed oficjalną premierą. Beta testy będą dostępne dla 150 000 szczęśliwych graczy i nie są ograniczone tylko do klientów EE – każdy może wziąć w nich udział.

Pełna wersja Modern Warfare III planowana jest na 2 listopada. Jednak beta testy dla trybu wieloosobowego rozpoczną się 6 października, wyłącznie dla użytkowników PlayStation. Okres wcześniejszego dostępu potrwa do 10 października. Gracze, którzy zamówili grę na PlayStation 4 lub PlayStation 5, będą mogli zacząć grać w betę od 6 października o godzinie 18:00. Od 8 października o godzinie 18:00 do 10 października o godzinie 18:00 beta testy będą dostępne dla wszystkich graczy na PlayStation, niezależnie od statusu zamówienia.

Podczas drugiego weekendu, od 12 do 16 października, beta testy będą dostępne na innych platformach, w tym Xbox i PC. Użytkownicy Xbox i PC, którzy zamówili Modern Warfare III, będą mieli wcześniejszy dostęp od godziny 18:00 12 października. Od godziny 18:00 14 października do godziny 18:00 16 października beta testy będą otwarte dla wszystkich graczy na wspomnianych platformach.

Aby skorzystać z tej oferty, gracze mogą odwiedzić stronę internetową EE pod adresem ee.co.uk/callofduty. Ta okazja daje graczom szansę na wcześniejsze doświadczenie gry Call of Duty: Modern Warfare III przed jej oficjalną premierą. Ogólnie rzecz biorąc, inicjatywa EE pozwala graczom na wcześniejsze rozpoczęcie trybu multiplayer w grze Modern Warfare III, podkreślając zaangażowanie firmy telekomunikacyjnej w poprawę doświadczenia graczy zarówno dla swoich klientów, jak i entuzjastów gier.