Oficjalne oceny zawodników Sunderlandu w grze EA FC 24

Oficjalne oceny zawodników Sunderlandu w grze EA FC 24

EA Sports ujawniło oficjalne oceny zawodników Sunderlandu w nadchodzącej grze EA FC 24. Popularna seria gier odeszła od nazwy FIFA po raz pierwszy od 30 lat, dlatego fani są ciekawi, jak wypadają ich ulubieni gracze w nowej edycji.

W poprzednim sezonie Sunderland mocno postawił na młodych zawodników, co odzwierciedla się w nieco niższych ocenach dla ich graczy. Mimo to fani uważają, że umiejętności ich drużyny są znacznie wyższe niż przypisane oceny. Warto zauważyć, że najlepiej oceniani gracze Ross Stewart i Danny Batth, którzy mieli odpowiednio 72 i 70 punktów, już nie grają w klubie.

Jednym z wyróżniających się zawodników Sunderlandu jest skrzydłowy Jack Clarke, który prowadzi w rankingach drużyny z wynikiem 73. Clarke ma również najwyższą ocenę szybkości w zespole, imponujące 83. Inne godne uwagi oceny to obrońca Dan Ballard (71), bramkarz Anthony Patterson (71) i Patrick Roberts (71).

Do składu dołączyło również kilku nowych zawodników, w tym Bradley Dack (69), Nectar Triantis (65), Nathan Bishop (64), Jenson Seelt (63) i Eliezer Mayenda (61). Jednak fani zauważyli brak młodego pomocnika Chrisa Rigga, który strzelił swojego pierwszego gola w Championship dla Sunderlandu w tym sezonie, ale nie został uwzględniony w składzie EA FC.

Oceny zawodników w grze EA FC 24 są odnotowywane od 1 do 99, a najwyżej ocenianymi graczami w grze są Kylian Mbappé, Alexia Putellas, Erling Haaland i Kevin De Bruyne, wszyscy z ogólną oceną 91.

Zachęcamy fanów do dzielenia się swoimi opiniami na temat ocen zawodników w sekcji komentarzy, ponieważ data premiery EA FC 24 zbliża się.

Źródło: Chronicle Live (brak podanego adresu URL)