• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  EA Sports FC: Nowe spojrzenie na świat piłki nożnej w grach

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  EA Sports FC: Nowe spojrzenie na świat piłki nożnej w grach

  Nowa era w świecie wirtualnej piłki nożnej rozpoczyna się wraz z wprowadzeniem EA Sports FC przez EA Sports, zastępując tym samym kultową serię FIFA. Choć fani mogą odczuwać nutkę nostalgii, żegnając się z ikoniczną marką FIFA, nowa reimagizacja tego franczyzowego tytułu oferuje ekscytującą możliwość rozwoju i innowacji. W niedawnej rozmowie producent Sam Rivera podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tej ekscytującej transformacji i tego, czego gracze mogą się spodziewać od EA Sports FC 24.

  Rivera wyraził swoje entuzjazm dla potencjalnego wzrostu i przekształcenia EA Sports FC w globalne doświadczenie piłkarskie, które ma na celu zainspirowanie nowego pokolenia fanów piłki nożnej. Fokus jest skierowany na tworzenie największego na świecie klubu piłkarskiego i rewolucjonizowanie sposobu, w jaki gra jest rozgrywana i czerpana przyjemność z niej.

  Jednym z kluczowych punktów EA Sports FC 24 jest zastosowanie technologii „HyperMotion V” do przechwytywania danych. Ta przełomowa technologia wykorzystuje dane wolumetryczne, aby uchwycić rytm i płynność prawdziwej piłki nożnej. Ruchy znanych zespołów, takich jak Real Madryt, PSG i Manchester City, zostają przetworzone w grze, co daje niespotykaną autentyczność i realizm. Wykorzystanie uczenia maszynowego daje dodatkowe wrażenia oraz unikalność rozgrywki, sprawiając, że jest to niezrównane doświadczenie dla graczy.

  Tryb Ultimate Team, ukochany przez miliony fanów piłki nożnej, otrzymuje odświeżające aktualizacje w EA Sports FC 24. Po raz pierwszy ten tryb łączy w sobie piłkarzy zarówno z piłki męskiej, jak i kobiecej, umożliwiając fanom zaangażowanie się w grę w prawdziwie inkludującym środowisku. Dodatkowo, wprowadzenie Ultimate Team Evolutions prezentuje ścieżkę rozwoju dla istniejących zawodników w klubie, umożliwiając fanom przemienienie swoich ulubionych graczy w legendy klubu, poprzez wykonywanie określonych celów i poprawę ich statystyk, stylu gry i ogólnej oceny.

  Długo oczekiwane przez fanów wsparcie dla konsoli Nintendo Switch w końcu doczekało się realizacji w EA Sports FC 24. Ta ekscytująca integracja pozwala graczom na pełne zanurzenie się w świat gry. Uruchomienie gry na silniku Frostbite po raz pierwszy na platformie Nintendo Switch dodatkowo podnosi jakość doświadczenia, gwarantując, że gracze na wszystkich konsolach będą mogli cieszyć się tym samym poziomem zanurzenia i dumy.

  Jednym z znaczących dodatków do gry jest funkcja PlayStyles, która nagradza graczy dodatkowymi bonusami na podstawie ich umiejętności w prawdziwym świecie. Rivera żartobliwie podzielił się, że osobiście wybrałby PlayStyle Speed Dribbler, ponieważ pozwoliłoby mu na zakończenie codziennych zadań w połowie czasu, podobnie jak zawodowy sprinter.

  Podsumowując, EA Sports FC ma na celu rewolucję w światowej rozrywki piłkarskiej dzięki nowym innowacjom i zaangażowaniu w dostarczanie zanurzającego i autentycznego doświadczenia. Dzięki najnowocześniejszej technologii, inkludującej rozgrywce i ekscytującym funkcjom, EA Sports FC 24 obiecuje dostarczać rozrywkę i inspirację fanom piłki nożnej na całym świecie.