EA Sports FC 24: Rewolucja w świecie gier piłkarskich

EA Sports FC 24: Rewolucja w świecie gier piłkarskich

EA Sports FC 24 to długo oczekiwana gra piłkarska, na którą miliony fanów nie mogą się doczekać. W tym roku gra przeszła zmianę nazwy i już nie nosi tagu FIFA, ale rozgrywka pozostała taka sama, przyciągając graczy zarówno w trybie offline, jak i online.

Najnowsza edycja EA Sports FC wprowadza rewolucyjną technologię przechwytywania ruchu – HyperMotion V. Teraz, zamiast wymagać od graczy noszenia specjalnych skanujących ruchy kombinezonów, gra wykorzystuje sztuczną inteligencję do ekstrakcji danych z prawdziwych nagrań meczów. Dzięki temu otrzymujemy bardziej realistyczne doznania związane z ruchem zawodników. Dane pochodzą z meczów Premier League, La Liga i Ligi Mistrzów, co dodaje autentyczności grze.

Oprócz postępu w przechwytywaniu ruchu wprowadzono również PlayStyles. Daje to graczom unikalne umiejętności i zdolności, oferując konkretne atrybuty na boisku, które mogą odwrócić losy meczu. Ta funkcja dodaje głębi i strategii dla graczy, poprawiając ich doświadczenie z grą.

Po raz pierwszy w grze pojawiły się również piłkarki, co dodatkowo zróżnicowało wybór postaci i stworzyło bardziej inkluzywną przestrzeń dla graczy.

EA Sports FC 24 będzie dostępny na różnych platformach, w tym na aplikacji EA, Steam, Epic Games Store oraz na fizycznych dyskach dla komputerów PC, Xbox i PlayStation. Standardowa edycja gry kosztuje 69,99 dolarów, podczas gdy Ultimate Edition kosztuje 99,99 dolarów. Użytkownicy Nintendo Switch będą mieli dostęp do wersji tylko cyfrowej, w cenie 59,99 dolarów.

Jeśli chodzi o datę premiery, dostęp wczesny do gry rozpocznie się 22 września, a Standardowa Edycja zostanie oficjalnie wydana 29 września. Gra będzie można zacząć grać o północy w odpowiednim regionie każdego gracza.

Gracze, którzy zamówili grę przed premierą, mogą już teraz ją wczytywać na PC, Xbox One lub Xbox Series X|S. Użytkownicy PlayStation będą mogli rozpocząć wczytywanie gry od 20 września. Szacowany rozmiar pliku gry to od 41 do 45 GB.

Dzięki nowym funkcjom, realistycznemu przechwytywaniu ruchu i rozszerzonym opcjom postaci, EA Sports FC 24 zapewnia ekscytujące i wciągające doświadczenie z gry w piłkę nożną.