• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  EA Sports FC 24: Nowy świat muzyki i sportu

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  EA Sports FC 24: Nowy świat muzyki i sportu

  EA Sports FC 24, renomowana seria gier wideo sportowych, z dumą ogłasza wprowadzenie elektryzującego soundtracku i ekscytujących kolaboracji artystów, które mają wzbogacić doświadczenie związane z grą. Dzięki różnorodnej gamie nowych utworów i partnerstw, gra nadal pozostaje na czele innowacji i rozrywki.

  W przełomowym ruchu, EA Sports FC 24 nawiązało współpracę z legendarnym zespołem rockowym The Rolling Stones, a także utalentowanymi artystami Obongjayar i Michaëlem Brunem, aby stworzyć zestawy artystyczne dostępne w grze. Te zestawy pozwalają graczom zanurzyć się w świecie muzyki, podczas gdy dominują na wirtualnym boisku.

  Odeszły czasy monotonnych ścieżek dźwiękowych; teraz gracze mogą odblokować i używać zestawów artystów w trybie Ultimate Team. Każdy zestaw reprezentuje unikalny styl muzyczny i prezentuje artystyczną wizję jego twórców. Na przykład zestaw The Rolling Stones uchwycił istotę klasycznego rocka, podczas gdy zestawy Obongjayar i Michaëla Bruna wniosą świeże brzmienia do gry.

  Aby zdobyć zestaw The Rolling Stones, gracze muszą ukończyć serię wymagających celów, co dodaje ekscytującego elementu osiągnięcia. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, zestawy Obongjayar i Michaëla Brun są również dostępne do zakupu w sklepie w grze, zapewniając graczom natychmiastowy dostęp do żywych dźwięków, które pragną.

  Nowe dodatki do ścieżki dźwiękowej gry również imponują, obejmując szeroki zakres gatunków i nastrojów. Od dusznych melodii „adore u” od Fred again… & Obongjayar, po zaraźliwe rytmy „SHUT IT DOWN” TROYBOI ft. ARMANI WHITE, gracze będą mieli niepowtarzalną muzyczną podróż jak nigdy dotąd. Inne godne uwagi utwory to „TULUM” Grupo Frontera, „Vem com tudo” Rael, Gloria Groove & Tropkillaz, „THESE DISHES AIN’T GONNA DO THEMSELVES” KABEAUSHÉ, „Soul Capturer” Animal Collective i „denver luna (acapella)” Underworld.

  EA Sports FC 24 pozostaje wierna dążeniu do przekraczania granic i dostarczać immersyjne wrażenia z gry. Poprzez integrowanie ikonicznych artystów i ich muzyki w grze, gracze mogą oczekiwać niespotykanego połączenia sportu i kultury. Przygotujcie się na adrenalizującą i muzycznie wciągającą przygodę w wirtualnym świecie piłki nożnej.