• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Dropbox i NVIDIA – rewolucja w produktywności dzięki sztucznej inteligencji

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Dropbox i NVIDIA – rewolucja w produktywności dzięki sztucznej inteligencji

  Dropbox i NVIDIA ogłosiły strategiczną współpracę, której celem jest rewolucjonizacja produktywności i przepływu pracy dla klientów Dropbox za pomocą sztucznej inteligencji (AI). Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii AI NVIDIA oraz istniejącej funkcjonalności AI Dropbox, partnerstwo to ma na celu ułatwienie pracy klientów Dropbox poprzez dostarczanie personalizowanych rozwiązań generatywnych AI, które upraszczają przepływ pracy klientów i poprawiają wyszukiwalność wszystkich typów zawartości w chmurze.

  Plan Dropbox zakłada wykorzystanie modeli AI Foundation, oprogramowania AI Enterprise firmy NVIDIA oraz przyspieszania obliczeń NVIDIA, w celu ulepszenia produktów opartych na AI. Dzięki tej współpracy, klienci Dropbox będą mogli zadawać pytania i otrzymywać dokładne podsumowania dużych plików, co umożliwi im płynne poruszanie się po całym ich Dropbox. Integracja zaawansowanych możliwości AI firmy NVIDIA w platformie Dropbox niewątpliwie przyczyni się do bardziej płynnego i efektywnego doświadczenia użytkownika.

  Współpraca między Dropbox i NVIDIA to istotny krok naprzód w wykorzystaniu mocy AI do napędu innowacji i produktywności. Połączenie rozległych możliwości przechowywania danych w chmurze Dropbox z wiedzą ekspercką firmy NVIDIA w dziedzinie technologii AI ma na celu zapewnienie klientom Dropbox dostępu do spersonalizowanych aplikacji generatywnych AI, które przyspieszą procesy pracy.

  Konsekwencje tej współpracy mają dalekosiężny charakter, obiecując rewolucję w sposób, w jaki jednostki i organizacje komunikują się ze swoimi danymi i plikami w chmurze. Dzięki wyszukiwalności i uproszczonym przepływom pracy umożliwianym przez AI, użytkownicy będą mogli szybko odnajdywać, analizować i wykorzystywać swoją zawartość w chmurze w łatwy sposób.

  Wnioskiem jest, że współpraca pomiędzy Dropbox i NVIDIA ma ogromny potencjał w transformacji produktywności i przepływu pracy w erze cyfrowej. Dzięki wykorzystaniu mocy AI, Dropbox dąży do zapewnienia klientom spersonalizowanych funkcji generatywnych AI, które uproszczą przepływ pracy i zwiększą ogólną produktywność. To partnerstwo podkreśla zaangażowanie obu firm w innowacje i rozwiązania koncentrujące się na potrzebach klienta, przesuwając tym samym branżę na nowy poziom inteligentnego przechowywania danych i współpracy w chmurze.