• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Czy Isabelle mówi ci, kiedy Redd jest na twojej wyspie?

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Czy Isabelle mówi ci, kiedy Redd jest na twojej wyspie?

  W dynamicznym świecie Animal Crossing: New Horizons gracze zawsze poszukują nowych wydarzeń, gości i niespodzianek na swoich wirtualnych wyspach. Jednym z takich gości jest enigmatyczny handlarz sztuką, Redd. Znany ze swoich podejrzanych interesów i wątpliwych dzieł sztuki, Redd stał się poszukiwaną postacią dla graczy, którzy chcą rozbudować swoje kolekcje muzealne. Ale czy Isabelle, przyjacielska przedstawicielka wyspy, daje jakiekolwiek wskazówki, kiedy Redd jest na twojej wyspie? Przekonajmy się.

  Rola Isabelki:
  Isabelle, uroczy Shih Tzu, pełni funkcję asystenta gracza i codziennie udziela ogłoszeń na wyspie. Informuje graczy o nadchodzących wydarzeniach, prognozach pogody i o ewentualnych specjalnych gościach. Jednak jeśli chodzi o Redda, Isabelle milczy.

  Przybycie Redda:
  Przybycie Redda na twoją wyspę jest całkowicie losowe i niezależne od ogłoszeń Isabelki. On może się pojawić bez zapowiedzi, a gracze muszą mieć oczy szeroko otwarte na widok jego charakterystycznego statku zakotwiczonego na tajemnej plaży. Gdy gracze zauważą Redda, mogą podejść do niego, aby przeglądać jego kolekcję dzieł sztuki, z których niektóre mogą być autentyczne, a inne podróbki.

  FAQ:
  P: Czy Isabelle może dać jakieś wskazówki dotyczące przybycia Redda?
  O: Nie, Isabelle nie wspomina o obecności Redda i nie daje żadnych wskazówek dotyczących jego przybycia na twoją wyspę.

  P: Jak często odwiedza Redd?
  O: Przyjście Redda jest losowe, nie ma ustalonej częstotliwości. Gracze mogą spotkać go kilka razy w ciągu tygodnia lub przez kilka tygodni go nie widzieć.

  P: Czy są inne sposoby, aby dowiedzieć się, czy Redd jest na wyspie?
  O: Tak, gracze mogą również polegać na wskazówkach od swoich mieszkańców. Jeśli jakiś mieszkaniec wspomina o podejrzanym charakterze lub statku pełnym skarbów, to dobre wskazanie, że Redd jest obecnie na wyspie.

  Podsumowując, Isabelle nie informuje graczy, kiedy Redd jest na ich wyspie. To zależy od graczy, aby uważnie obserwować przybycie Redda i jak najlepiej wykorzystać jego unikalne oferty artystyczne. Więc kontynuuj eksplorację, rozmawianie z mieszkańcami i sprawdzanie tajemnej plaży, aby złapać Redda na sprzedaży swoich intrygujących dzieł sztuki. Udanych łowów!