• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Steam Dazzles Gamers with an Array of New Complimentary Titles

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Steam Dazzles Gamers with an Array of New Complimentary Titles

  Steam, renomowana platforma dystrybucji cyfrowej gier opracowana przez Valve Corporation, ponownie zaskakuje swoich użytkowników, powiększając kolekcję darmowych tytułów. Ta popularna platforma stale dodaje nowe gry do już obszernej listy darmowych tytułów.

  Wśród najnowszych dodatków znajdują się takie tytuły jak Horizon, Archery Showdown, I Wanna Maker, Black Gunner, Cards and Castles 2 oraz Aliya’s Ascent. Każda z tych gier oferuje unikalne doświadczenia, które zadowolą różne preferencje i zainteresowania graczy. Nawet jeśli dany tytuł nie pasuje do twoich typowych wyborów, warto mu dać szansę. Kto wie, może odkryjesz zupełnie nowy gatunek lub smak, który cię zauroczy.

  Jedną z wyróżniających się gier spośród najnowszych dodatków jest I Wanna Maker. Jest to precyzyjna platformówka, która daje graczom możliwość dostosowania i dopasowania własnego doświadczenia. Opierając się na popularnych „I Wanna Be The Guy” fangames, ta gra daje swobodę twórczą i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na wyzwaniach stworzonych przez innych graczy na PC. Gracze chwalą tę grę za jej hojność i łagodną krzywą nauki, która jest idealna dla nowych graczy w tym gatunku.

  Działania Steam, które polegają na udostępnianiu darmowych gier, pozwalają graczom korzystać z tych tytułów bez żadnych opłat w przewidywalnej przyszłości. Jednak dla tych, którzy szukają dodatkowej zawartości i ulepszonych doświadczeń, dostępne są odpowiednie DLC do zakupu.

  Niezmienny rozwój biblioteki darmowych gier na Steam pokazuje oddanie tej platformy w zapewnianiu graczom różnorodnych opcji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy rozpoczynasz dopiero swoją przygodę z grami, eksplorowanie tych darmowych tytułów może być zabawnym i ekonomicznym sposobem na odkrycie nowych doświadczeń w grach. Dlatego dlaczego nie skorzystać z tych darmowych ofert i wyruszyć w przygodę z grami już teraz?

  FAQ:
  1. Jakie są najnowsze darmowe gry dodane na Steam?
  Najnowsze darmowe gry dodane na Steam to Horizon, Archery Showdown, I Wanna Maker, Black Gunner, Cards and Castles 2 oraz Aliya’s Ascent.

  2. Czy mogę dostosować swoje doświadczenie w grze I Wanna Maker?
  Tak, I Wanna Maker to precyzyjna platformówka, która pozwala graczom dostosować i dopasować swoje doświadczenie w grze. Możesz również sprawdzić swoje umiejętności na wyzwaniach stworzonych przez innych graczy na PC.

  3. Czy DLC do tych darmowych gier są dostępne do zakupu?
  Tak, podstawowe wersje gier są darmowe, jednak DLC do nich, które oferuje dodatkową zawartość i ulepszone doświadczenia, dostępne są do zakupu.

  4. Czy warto spróbować gier, które nie pasują do moich typowych preferencji?
  Tak, spróbowanie gier, które nie pasują do twoich typowych preferencji, może być doskonałym sposobem na odkrycie nowych gatunków lub smaków, które mogą cię zainteresować. Warto im dać szansę.

  5. Czy to jednorazowa oferta, czy Steam będzie dalej dodawał darmowe gry?
  Steam stale rozwija swoją kolekcję darmowych gier, dodając coraz więcej tytułów do już obszernej listy. Gracze mogą oczekiwać, że w przyszłości pojawią się kolejne darmowe gry.

  Źródła:
  Steam Store – Oficjalny sklep Steam, w którym możesz przeglądać i kupować gry.
  Steam DLC Store – Sklep Steam DLC, gdzie znajdziesz dodatkową zawartość do gier.
  Steam Explore – Odkrywaj nowe gry i przeglądaj różne gatunki na Steam.