Diablo 4: Drugi sezon, Sezon Krwi, rozpocznie się za miesiąc

Diablo 4: Drugi sezon, Sezon Krwi, rozpocznie się za miesiąc

Drugi sezon Diablo 4, Sezon Krwi, ma rozpocząć się za zaledwie miesiąc. Według niedawnych ogłoszeń, Blizzard planuje zorganizować dwa livestreamy, na których przedstawi aktualizacje i nowe funkcje dotyczące nadchodzącego sezonu. Szef Diablo, Rod Fergusson, podzielił się na Twitterze, że każdy z livestreamów może trwać nawet 2 godziny, co świadczy o dużej ilości zawartości, która zostanie uwzględniona w Sezonie Krwi.

Adam Fletcher, lider społeczności, potwierdził, że można się spodziewać dwóch długich livestreamów, co daje w sumie łącznie cztery godziny dogłębnej prezentacji. Ten rozbudowany format livestreamów jest potwierdzeniem znacznych dodatków i zmian, których gracze mogą się spodziewać w nadchodzącym sezonie.

Sezon Krwi został po raz pierwszy ogłoszony na Gamescomie w zeszłym miesiącu i wprowadzi tematykę wampirów. Oprócz wprowadzenia nowej postaci łowcy wampirów, pojawią się również różnorodne prośby o zmiany i nowe mechaniki. Livestreamy staną się okazją dla graczy, aby dowiedzieć się więcej na temat tych dodatków i ulepszeń.

Sezon 1 Diablo 4 spotkał się z mieszana reakcją ze względu na kontrowersyjne zmiany wprowadzone w poprzednim sezonie. Jednak Blizzard od tamtej pory zajął się tymi obawami i ma na celu naprawienie braku nowej zawartości w poprzednim sezonie za pośrednictwem Sezonu Krwi. Nowy sezon rozpocznie się 17 października i jest częścią długoterminowego planu Blizzarda polegającego na wprowadzaniu regularnych aktualizacji i rozszerzeń do gry.