Ogłoszenie nowej gry RPG „EXIT VEIL”

Ogłoszenie nowej gry RPG „EXIT VEIL”

DANGEN Entertainment i Cherrymochi ujawnili swoją współpracę przy nowej grze RPG o nazwie „EXIT VEIL”. Gra zostanie wydana na konsoli PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC za pośrednictwem platformy Steam. Na razie nie podano daty premiery.

W grze „EXIT VEIL” gracze wcielą się w postać Tori, zagubionej duszy poruszającej się po mrocznym i psychodelicznym labiryncie. Tori zostaje wciągnięty do tej tajemniczej przestrzeni przez błaganie dawno utraconego członka rodziny i teraz musi stawić czoła złym siłom i przywrócić harmonię w królestwach. Gra posiada unikalny system kart tarota, w którym gracze zbierają karty i uczestniczą w turowych bitwach przypominających klasy uzdrowicieli w grach MMO.

Według dewelopera Cherrymochi, gra ma na celu wprowadzenie elementów znanych z uwielbianych japońskich RPG-ów, takich jak skomplikowana narracja, postacie borykające się z własną prawdą oraz strategiczne walki. Twórcy wspomnieli również, że innowacyjny system kart tarota w grze nie tylko wpływa na rozgrywkę, ale także otwiera drogę do ukrytych tajemnic w świecie gry. W rzeczywistości fizyczny zestaw kart tarota z gry „EXIT VEIL” będzie dostępny razem z grą, co jeszcze bardziej zanurzy graczy w tej okultystycznej rzeczywistości.

Jeśli jesteście fanami gry, będziecie mieli okazję zobaczyć fragment „EXIT VEIL” na Tokyo Game Show 2023, gdzie wczesna wersja gry będzie dostępna do zagrania na stoiskach DANGEN Entertainment i Cherrymochi. Wydarzenie odbędzie się w Makuhari Messe w Chiba, w Japonii, od 21 do 23 września.

Dzięki fascynującemu światu i innowacyjnym mechanikom rozgrywki, „EXIT VEIL” obiecuje być porywającym doświadczeniem dla fanów gier RPG. Bądźcie na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących daty premiery i dalszych informacji o tej okultystycznej przygodzie.