Cyberpunk 2077 otrzymuje aktualizację 2.0 z licznymi usprawnieniami

Cyberpunk 2077 otrzymuje aktualizację 2.0 z licznymi usprawnieniami

CD Projekt Red ogłosił, że już w tym tygodniu zostanie wydana kolejna ważna aktualizacja dla gry Cyberpunk 2077. Zaleca się graczom, aby po zainstalowaniu Aktualizacji 2.0 rozpoczęli nowy zapis gry. Chociaż nie jest to konieczne, CD Projekt Red uważa, że rozpoczęcie od nowa poprawi ogólną rozgrywkę ze względu na liczne zmiany i dodatki, jakie wprowadza aktualizacja.

Aktualizacja, która będzie udostępniana bezpłatnie, zawiera wiele nowych funkcji, takich jak przeprojektowane drzewko umiejętności i bonusów, usprawniony system policyjny i walki pojazdów. Przeprojektowane drzewko umiejętności i bonusów ma na celu zapewnienie graczom mniej, ale bardziej wpływowych bonusów do wyboru. Istniejący gracze otrzymają możliwość ponownego przypisania punktów atrybutów, ale rozpoczęcie od zera może być wygodniejsze w zależności od indywidualnych okoliczności.

CD Projekt Red ogłosił tę informację podczas gamescom Opening Night Live, oferując graczom alternatywę dla nadchodzącego, płatnego DLC Phantom Liberty. Aktualizacja będzie dostępna dla PC, a także na konsolach PS5 i Xbox Series X/S. Niestety, nie będzie ona kompatybilna z konsolami ósmej generacji, które miały problemy z wydajnością po premierze. Dla graczy jest to najlepszy scenariusz.

Podsumowując, Aktualizacja 2.0 dla Cyberpunk 2077 obiecuje przynieść znaczące ulepszenia i nowe funkcje do gry. Bez względu na to, czy gracze zdecydują się rozpocząć od nowa, czy kontynuować zapisy, aktualizacja ta z pewnością wzbogaci doświadczenie rozgrywki w Night City.