• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Kolekcja Crocs x McDonald’s: stylowe i zabawne obuwie

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Kolekcja Crocs x McDonald’s: stylowe i zabawne obuwie

  Crocs, znana marka obuwia, nawiązała ekscytującą współpracę z globalną siecią restauracji fast food McDonald’s, aby stworzyć kolekcję stylowych i zabawnych butów. Partnerstwo, które zostało ogłoszone we wtorek, połączyło ikoniczną markę Crocs ze znakomitymi maskotkami McDonald’s: Ronaldem, Hamburglarem, Birdie i Grimace’em.

  Kolekcja obejmuje cztery style butów, zainspirowane postaciami McDonald’s. Klog Ronald McDonald, z czerwonym wierzchem i żółtymi oraz białymi akcentami, oddaje hołd sławnemu klaunowi. Clogs Hamburglar mają czarno-białą paskowaną konstrukcję, odzwierciedlającą kolorystykę postaci, z żółtymi podeszwami. Natomiast clogs Birdie prezentują jaskrawo żółty wierzch z różowymi kokardkami. Na koniec, Grimace otrzymuje swoje specjalne sandały Cozzzy, z wyściółką imitującą zimową sierść odprowadzającą ciepło.

  Nie tylko buty Crocs x McDonald’s są stylowe i przyciągają wzrok, ale są też praktyczne. Obuwie jest przyjazne dla wody, lekkie, szybkoschnące i łatwe do czyszczenia, co sprawia, że są idealne na co dzień. Dostępne w szerokim zakresie rozmiarów, każdy może cieszyć się tą zabawą.

  Ale współpraca wykracza poza modę. W hołdzie dla partnerstwa, McDonald’s przekaże donację na rzecz Ronald McDonald House Charities (RMHC), organizacji charytatywnej, która wspiera rodziny dzieci chorych. To partnerstwo nie tylko sprawia radość fanom obu marek, ale także wpływa pozytywnie na życie potrzebujących osób.

  Crocs znane są z innowacyjnych współprac, a ta partnerska umowa z McDonald’s jest tego doskonałym przykładem. Działając wspólnie z popularnymi markami i osobowościami, takimi jak Pop-Tarts, Disney i Lisa Frank, Crocs pokazał swoją elastyczność i zdolność do tworzenia unikalnego i ekscytującego obuwia.

  Mimo że nie są jeszcze znane konkretne informacje o dacie premiery, fani mogą spodziewać się, że kolekcja Crocs x McDonald’s trafi do sklepów w pierwszych tygodniach listopada. Przygotuj się, aby pokazać swoją miłość do komfortu i fast foodu, za pomocą tych nieodzownych butów.