Sledgehammer Games zapowiada wręczanie hołdu Modern Warfare 2 w Modern Warfare 3

Sledgehammer Games zapowiada wręczanie hołdu Modern Warfare 2 w Modern Warfare 3

Sledgehammer Games postanowiło spełnić prośby graczy Call of Duty i włączyć do gry wszystkie mapy z uwielbianego Modern Warfare 2. To ogłoszenie wzbudziło ogromne emocje wśród fanów, którzy od dłuższego czasu prosili o remasterowane mapy z MW2. Twórcy skupili się na potrzebach społeczności, co tylko wzmocniło oczekiwania związane z Modern Warfare 3.

Oprócz powrotu klasycznych map, gracze dzielą się również swoimi sugestiami odnośnie funkcji, które chcieliby zobaczyć w grze. Jeden użytkownik Reddita zażądał wprowadzenia przyrządu taktycznego, noża bojowego, stwierdzając, że „musi wrócić”. Taktyczny nóż był popularnym przyrządem w Modern Warfare 2, który umożliwiał szybsze ataki na wroga w bezpośrednim starciu. Chociaż w niedawnych grach z serii Call of Duty go nie było, użytkownik sugeruje, że może zostać ponownie wprowadzony jako przyrząd uchwytu lub jako korzyść w Modern Warfare 3.

Pomysł powrotu taktycznego noża spotkał się z poparciem innych graczy, którzy wyrazili swoją sympatię dla tego przyrządu. Jednak niektórzy wyrazili obawy związane z przesadzonym zasięgiem ataków wręcz w MW2, spowodowanym korzyścią z Perka Commando Pro. Miejmy nadzieję, że jeśli taktyczny nóż wróci, to nie będzie charakteryzować się takimi samymi przesadzonymi zdolnościami dostępnymi w poprzedniej części.

Biorąc pod uwagę, że Sledgehammer Games jest zobowiązane do przywracania ukochanych elementów z Modern Warfare 2, istnieje duża szansa, że taktyczny nóż jest jedną z funkcji, które mają na uwadze. Fani będą musieli poczekać na dalsze ogłoszenia, aby zobaczyć, czy ich prośby zostaną spełnione. Tymczasem gracze mogą zgłębiać informacje dotyczące kampanii w Modern Warfare 3.

[Definicje:]
– Taktyczny Nóż: Przyrząd umożliwiający szybsze ataki wręcz, gdy gracz jest w bezpośrednim starciu
– Korzyść: Mechanika gry, która daje graczowi dodatkowe zdolności lub ulepszenia
– Perk Commando Pro: Korzyść w Modern Warfare 2, zwiększający zasięg ataków wręcz.