• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Klasy Heroes: Wydanie kompleksowe – powrót do kultowej serii dungeon crawler

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Klasy Heroes: Wydanie kompleksowe – powrót do kultowej serii dungeon crawler

  Klasy Heroes, ukochana seria gier typu dungeon-crawler, szykuje się do triumfalnego powrotu wraz z Klasy Heroes 1 & 2: Wydanie Kompleksowe. Ta długo oczekiwana premiera będzie dostępna na PlayStation 5, Nintendo Switch i PC, dając fanom szansę na powtórne przeżycie magii tych klasycznych gier RPG.

  Klasy Heroes: Anniversary Edition i Klasy Heroes 2G: Remastered to dwa tytuły zawarte w tej kompleksowej kolekcji. Chociaż można je nabyć osobno na platformie Steam, posiadacze konsol mają przewagę, ponieważ obie gry dostępne są w jednym pakiecie.

  Mimo że PQube, wydawca, nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty premiery, miłośnicy Klasy Heroes mogą spodziewać się, że wydanie nastąpi na początku 2024 roku. Tymczasem fani mogą zerknąć na zaktualizowane wersje w ekscytującym zwiastunie ogłoszeniowym.

  Pierwotnie wydana w Japonii w 2008 roku na PSP, Klasy Heroes szybko zdobyły popularność i trafiły do Ameryki Północnej już w kolejnym roku. Sequel pojawił się w Japonii w 2009 roku, poszerzając jeszcze bardziej oddaną grupę fanów serii.

  Klasy Heroes: Anniversary Edition zadebiutowały na Nintendo Switch w 2018 roku, oferując dodatkowe ulepszenia rozgrywki, takie jak personalizowane stroje i różne poziomy trudności. Z kolei Klasy Heroes 2G zachwyciły graczy nowymi funkcjami, takimi jak dodatkowi członkowie drużyny, dodatkowe lochy i angażujące dialogi, gdy pojawiły się na PlayStation 3 w 2010 roku.

  Razem te dwa tytuły oferują imponującą liczbę 175 lochów do eksploracji, zapewniając nieskończone godziny ekscytującej rozgrywki. Przyszli poszukiwacze przygód powinni rozważyć zakup ochraniaczy na kolana i łokcie, ponieważ czeka na nich epicka podróż pełna niebezpiecznych wyzwań.

  Klasy Heroes 1 & 2: Wydanie Kompleksowe obiecuje zachwycić zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy, pogrążając ich w świecie fantazji. Przygotuj się, by zebrać swoją drużynę, podnosić swoje umiejętności i pokonać ogromne lochy, które czekają. Czy jesteś gotowy na przygodę życia?