Honkai: Star Rail zostanie wydane na PlayStation 5, Xbox i Switch?

Honkai: Star Rail zostanie wydane na PlayStation 5, Xbox i Switch?

Chiński deweloper gier HoYoverse niedawno ujawnił najnowszy zwiastun gry Honkai: Star Rail podczas wydarzenia State of Play organizowanego przez Sony. Zwiastun ujawnił datę premiery wersji na PlayStation 5, która ma zostać wydana 11 października. Honkai: Star Rail jest dostępne na platformach mobilnych i komputerach PC z systemem Windows od kwietniowej premiery na całym świecie, ale są teraz wskazówki, że trafi również na konsole Xbox i Switch.

Chińskie media, takie jak IThome, donoszą, że zwiastun Sony zawierał powiadomienie o tym, że gra jest „ekskluzywna dla konsoli przez ograniczony czas”. Może to sugerować, że Honkai: Star Rail w końcu zostanie wydane na innych konsolach, takich jak Xbox i Switch. Jednak nie zostało jeszcze ogłoszone oficjalne oświadczenie dotyczące daty premiery na tych platformach.

Gracze mobilni wykazali ogromne zainteresowanie grą Honkai: Star Rail, wydając łącznie 500 milionów dolarów na grę od jej premiery 26 kwietnia do 31 lipca, według firmy analitycznej Sensor Tower. To dowodzi popularności i sukcesu finansowego gry od jej światowej premiery.

Z nadchodzącym wydaniem wersji na PlayStation 5 i możliwością debiutu na Xbox i Switch, Honkai: Star Rail jest gotowe przyciągnąć jeszcze większą bazę graczy na wielu platformach. Fani gry mogą spodziewać się pełnej akcji rozgrywki, wciągającej fabuły i oszałamiającej grafiki na swoich preferowanych urządzeniach do gier.