• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Niesamowite przygody w Koji Village: Zapowiedź gry „Illang”

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Niesamowite przygody w Koji Village: Zapowiedź gry „Illang”

  Challengers Games, znane i cenione koreańskie studio, które jest twórcą zbliżającego się wieloosobowego strzelca „Second Wave”, zaskoczyło swoich fanów zapowiedzią nowego projektu – „Illang”. Ta wieloosobowa gra społeczna typu social deduction będzie dostępna za darmo i ma zadebiutować w 2024 roku na różnych platformach, w tym na PlayStation 5, Xbox Series, Switch, PC za pośrednictwem platformy Steam, a także na urządzeniach z systemem iOS i Android.

  „Illang” przenosi graczy do urokliwej, lecz podstępnej wioski Koji, gdzie mają za zadanie rozwikłać tajemnicę rozbrykanej Illang. Twórcy czerpiąc inspirację z sukcesu „Second Wave”, stworzyli przyjemną dla oka przygodę dla maksymalnie 20 graczy. W tej ekscytującej grze kluczowe znaczenie ma współpraca, ponieważ uczestnicy muszą razem odkryć schowaną postać Illang. Jednak należy zachować ostrożność, ponieważ osoba stojąca obok Ciebie może okazać się wilkiem w owczej skórze, którego właśnie poszukujesz.

  Zanurz się w fascynującej wiosce Koji i zagłęb się w jej tajemnice. Przeżyj angażujące doznania podczas eksploracji wioski i spotykaj jej unikalnych mieszkańców. Illang czai się w cieniach, przebrany w niewinne postacie wioskowiczów, czekając na odpowiedni moment, by zaatakować nieświadomych graczy.

  Gra „Illang” oferuje fascynujące połączenie strategii, dedukcji i interakcji społecznej. Włącz się w intensywne dyskusje z innymi graczami, próbując odgadnąć, kim jest prawdziwy Illang, i sprawdzając, na ile możesz ufać członkom swojej grupy. Każda podjęta decyzja ma znaczenie, a przyszłość wioski Koji spoczywa w Twoich rękach.

  Aby dać graczom zapowiedź ekscytującej rozgrywki, Challengers Games udostępniło zwiastun gry „Illang”, ujawniając fascynujący świat i wciągające mechaniki. Przygotuj się na niezapomniane przygody pełne tajemnic i podstępu.

  Bądźcie na bieżąco, śledźcie oficjalną stronę internetową, by dowiedzieć się więcej o grze „Illang”. Zbierzcie swoich przyjaciół i przygotujcie się na zanurzenie się w tej wciągającej grze społecznej, gdzie sojusze będą wystawione na próbę, a tajemnice ujrzą światło dzienne. Czy odkryjecie Illang ukrywającego się wśród was, czy też padniecie ofiarą jego przebiegłych sztuczek? Przyszłość wioski Koji zależy od twoich bystrych zdolności detektywistycznych.

  Źródło: Oficjalna Strona Challengers Games