Party Animals nie będzie dostępny w PC Game Pass

Party Animals nie będzie dostępny w PC Game Pass

Party Animals, długo oczekiwana gra imprezowa z zabawną mechaniką lalek i różnymi trybami rozgrywki, zapowiada się na hit wśród przyjaciół grających online. Gra będzie dostępna na wielu platformach i zostanie wydana w Xbox Game Pass już pierwszego dnia. Jednak wielu ludzi zastanawia się, czy będzie ona również dostępna w PC Game Pass.

Niestety, Party Animals nie będzie dostępny w PC Game Pass w tym momencie. Aktualnie gra jest wymieniana tylko w Xbox Game Pass i można ją nabyć osobno na Steamie. Jednakże, nie oznacza to, że nie będzie mogła zostać dodana do PC Game Pass w przyszłości, ponieważ gra jest kompatybilna z PC.

Ponieważ Party Animals będzie współplatformowe, czyli możliwe do gry zarówno na PC, jak i na Xbox, oraz zostanie wydane na Steamie, jest nadzieja, że trafi także do PC Game Pass. W ten sposób gracze z abonamentem na Game Pass na PC będą mogli cieszyć się grą bez dodatkowych kosztów. Należy śledzić stronę Microsoft Game Pass w celu uzyskania informacji na temat aktualizacji dotyczących wydań gier i dostępności Party Animals w PC Game Pass.

Podsumowując, Party Animals będzie dostępne w Xbox Game Pass i będzie można je nabyć na Steamie, ale początkowo nie będzie dostępne w PC Game Pass. Niemniej jednak istnieje możliwość, że w przyszłości zostanie dodane do PC Game Pass, co umożliwi dostęp do niej dla graczy na PC korzystających z tego serwisu.