Nowa informacja sugeruje powrót Samanthy Maxis w trybie Zombie w Call of Duty: Modern Warfare III

Nowa informacja sugeruje powrót Samanthy Maxis w trybie Zombie w Call of Duty: Modern Warfare III

Hype związany z nadchodzącą grą Call of Duty od Activision, Modern Warfare III, stale rośnie i z dobrego powodu. Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów tego rocznego wydania jest wprowadzenie Zombie do uniwersum Modern Warfare. Według ostatnich przecieków w mediach społecznościowych, istnieją również plotki, że Samantha Maxis, ikoniczna postać żeńska z fabuły Black Ops Zombies, może powrócić w trybie Zombie Modern Warfare III.

Dla tych, którzy nie znają Samanthy Maxis, odgrywała ona prominentną rolę w grach Treyarch z serią Zombie. Na początku wystąpiła jako mała dziewczynka w World at War, pełniąc funkcję głównego antagonisty, aż do Black Ops 4 z 2018 roku, gdzie stała się sojusznikiem w walce o uratowanie wszechświata. W zeszłorocznym Black Ops Cold War Maxis powróciła jako grywalny operator w ciemnej historii Etera.

Spekulacje na temat pojawienia się Samanthy Maxis w trybie Zombie Modern Warfare III wynikają z tajemniczego postu na mediach społecznościowych. Popularny informator Alaix opublikował zdjęcie Maxiss bez żadnego kontekstu, co skłoniło fanów do przypuszczenia, że może ona być częścią bardzo oczekiwanego trybu Zombie.

Podczas gdy te informacje są na razie jedynie spekulacją, dopóki nie zostaną oficjalnie potwierdzone przez twórców gry, dodanie Samanthy Maxis niewątpliwie dodaje emocji i głębi do doświadczenia Zombie w Modern Warfare III. Fani z niecierpliwością oczekują wielkiego odkrycia trybu Zombie, który, jak się spodziewa, będzie zawierał świat otwarty z dużą mapą, na której gracze będą musieli stawić czoła hordom nieumarłych.

Dodatkowo, tryb Zombie w Modern Warfare III najprawdopodobniej będzie łączył fabułę Dark Aether z poprzednich tytułów, dając graczom możliwość walki z niektórymi z największych wrogów w historii Call of Duty. Z potencjalnym powrotem Samanthy Maxis, której postać cieszy się dużą popularnością wśród fanów, oczekiwania dotyczące trybu Zombie tylko rosną.