Call of Duty: Modern Warfare III wprowadza tryb zombiaków do gry

Call of Duty: Modern Warfare III wprowadza tryb zombiaków do gry

Activision niedawno ogłosił, że Call of Duty: Modern Warfare III będzie zawierać tryb zombiaków, co czyni go pierwszą grą w trylogii, która to oferuje. W zwiastunie filmowym wydanym przez Activision, zostały ujawnione fabuła i tło trybu zombiaków.

Zwiastun przedstawia grupę osób wchodzących do budynku w nieznanym miejskim miejscu. W środku odkrywają stół ze zwłokami kilku osób oraz urządzenie zawierające dwa fiolki wypełnione tajemniczą purpurową substancją. Gdy zabierają fiolki i opuszczają budynek, zostają skonfrontowani przez lokalną policję. Podczas zażartego strzelaniny jeden z mężczyzn rzuca jedną z fiolki na ziemię, co powoduje powstanie purpurowej mgły, która zamienia zarówno żywych, jak i martwych żołnierzy i policjantów w zombi.

Następnie postać gracza jest przetransportowana helikopterem do zainfekowanego obszaru, gdzie otrzymuje informacje od kilku znanych postaci z Modern Warfare, takich jak Kate Laswell i Johnny „Soap” MacTavish. Kapitan Sergei Ravenov, znany z trybu zombiaków w Call of Duty Black Ops Cold War, również jest obecny na helikopterze. Celem operacji „Deadbolt” jest wyeliminowanie zagrożenia ze strony zombiaków.

Tryb zombiaków w Call of Duty: Modern Warfare III oferuje otwarty świat, doświadczenie przetrwania w środowisku gry, w którym gracze walczą przeciwko środowisku (PvE), z różnymi regionami i stopniowo wzrastającym poziomem trudności. Gracze staną przed unikalnymi wyzwaniami, elementami i misjami fabularnymi, odkrywając sekrety i śledząc ważne rozwinięcia fabuły za pomocą filmów fabularnych.

Tryb zombiaków będzie dostępny wraz z premierą Call of Duty: Modern Warfare III 10 listopada na platformach Xbox, PlayStation i PC.