• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Call of Duty: Modern Warfare 3 – A Divisive Success

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Call of Duty: Modern Warfare 3 – A Divisive Success

  Call of Duty: Modern Warfare 3, najnowsza odsłona ikonicznej serii, spotkała się z mieszanką reakcji fanów na całym świecie. Podczas gdy nie spełnia oczekiwań niektórych, oferuje unikalne doświadczenia, które wykraczają poza krytykowany tryb fabularny. Tryb multiplayer i tryb Zombie w Modern Warfare III wyróżniają się jako główne atrakcje gry. Te aspekty prezentują mocne strony tytułu, nawet jeśli tryb kampanii nie spełnia oczekiwań. Prawdą jest, że tryb fabularny spotkał się z ostrą krytyką, stając się najniżej ocenioną grą w historii serii Call of Duty. Niemniej jednak, ważne jest, aby pamiętać, skąd wywodzi się ta seria i dostrzec znaczenie mocnej kampanii.

  W recenzji przez naszych hiszpańskich kolegów wyjaśniono, że wielu graczy skupia się wyłącznie na trybie multiplayer lub Zombie, całkowicie lekceważąc tryb fabularny. Jednak ubolewają, jak poziomy gry zostały przekształcone w gry Warzone, zapominając o szybkich, spektakularnych sytuacjach, które kiedyś definiowały tę serię. Te nowe poziomy są skoncentrowane na otwartych obszarach i rozgrywce skradankowej, odbiegając od oryginalnej formuły.

  To odejście od tradycji wywołało dyskusje w społeczności Call of Duty. Na stronie Metacritic, wersja PC gry miała średnią ocenę 53, podczas gdy wersje PS5 i Xbox Series X|S otrzymały odpowiednio oceny 56 i 64. Pomimo że te oceny są niższe niż w poprzednich odsłonach, ważne jest rozpoznawanie, że preferencje gier różnią się, i to, co niektórym graczom się nie podoba, innym może całkowicie przypaść do gustu.

  Call of Duty: Modern Warfare 3 daje serii możliwość eksperymentowania i eksplorowania nowych mechanik rozgrywki. Chociaż nie wszystkim fanom przypadnie do gustu, wprowadza nowe perspektywy i stawia wyzwania przed ugruntowanymi normami serii.

  Podsumowując, Modern Warfare 3 może nie spełnić oczekiwań wszystkich fanów, zwłaszcza jeśli chodzi o tryb fabularny. Niemniej jednak, wprowadza wciągające doświadczenia multiplayerowe i zombie, które prezentują mocne strony tego tytułu. Ważne jest zrozumienie, że zmiany i innowacje są nieodłączną częścią każdej długowiecznej serii, otwierając drzwi do ekscytujących możliwości i różnorodności doświadczeń graczy.

  Związane linki:
  – Oficjalna strona Call of Duty
  – Metacritic – sekcja gier