Call of Duty: Nowe informacje na temat Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Nowe informacje na temat Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty to ceniona franczyza strzelanek pierwszoosobowych, która regularnie wydaje popularne gry. Nadchodząca część, Call of Duty: Modern Warfare 3, budzi duże oczekiwania wśród graczy. Warto zauważyć, że seria ta jest rekordzistą pod względem sprzedaży w gatunku FPS i jest najbardziej dochodową marką gier wideo w Stanach Zjednoczonych.

Najnowsze plotki dotyczące Call of Duty: Modern Warfare 3 sugerują, że gra może wprowadzić coś nowego w ramach swojej bety wieloosobowej. Według wycieku informacji od Call of Duty insajdera o pseudonimie HeyImAlaix, beta będzie zawierać tryb Zombie. Zazwyczaj beta pozwala graczom przetestować tryb wieloosobowy nadchodzącej gry i zapewnia wgląd w wydajność serwera, balansowanie, błędy i usterki.

W przeszłości bety ograniczały się do prezentacji rozgrywki wieloosobowej bez dodatkowej zawartości. Jednak jeśli plotki są prawdziwe, wprowadzenie trybu Zombie do bety zapewni ekscytującą zmianę dla graczy.

Jak w przypadku każdych niepotwierdzonych plotek, ważne jest podchodzenie do tych informacji z ostrożnością. Mam nadzieję, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych podczas internetowego wydarzenia Call of Duty: Next zaplanowanego na 5 października.

Oprócz potencjalnego trybu Zombie, Call of Duty: Modern Warfare 3 wyróżnia się od poprzednich części pod kilkoma względami. Jako bezpośrednia kontynuacja Modern Warfare 2, nadchodząca gra kontynuuje kampanię trybu fabularnego dla jednego gracza. Dodatkowo, będzie zawierać mapy wieloosobowe z oryginalnego Call of Duty: Modern Warfare 2 wydanego w 2009 roku.

Innym odstępstwem od normy jest to, że Modern Warfare 3 nie wprowadzi zupełnie nowego trybu wieloosobowego. Zamiast tego gracze będą korzystać z broni, odblokowań i innych funkcji przeniesionych z Modern Warfare 2. Kontynuacja ta ma na celu zapewnienie znajomego doświadczenia dla fanów serii.

Źródło: Twitter/X, Comicbook.com

Definicje:
– Strzelanka pierwszoosobowa (FPS): Gatunek gier wideo, w którym gracze doświadczają świata gry oczami głównego bohatera i angażują się w walkę z perspektywy pierwszej osoby.
– Beta wieloosobowa: Wersja gry przed premierą, która umożliwia graczom przetestowanie trybu wieloosobowego i udzielenie informacji zwrotnych dotyczących wydajności, balansu i innych aspektów przed ostatecznym wydaniem.
– Tryb Zombie: Tryb gry w ramach marki Call of Duty, w którym gracze walczą przeciwko hordom zombie.
– Sequel: Kolejna część serii, która kontynuuje fabułę lub rozgrywkę poprzednika.
– Odblokowania: W grze odblokowania odnoszą się do funkcji, broni lub umiejętności, które są uzyskiwane poprzez spełnienie określonych kryteriów lub postęp w grze.