• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa data premiery gry Bulletstorm VR ogłoszona!

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Nowa data premiery gry Bulletstorm VR ogłoszona!

  Zapowiedziana z dużym hukiem gra Bulletstorm VR, pierwszoosobowa strzelanina przygotowana przez Incuvo i wydana przez People Can Fly, właśnie ogłosiła opóźnienie premiery. Początkowo zaplanowano ją na 14 grudnia, ale teraz gra zadebiutuje 18 stycznia 2024 roku.

  Świadomo swoich fanów i potencjalnego rozczarowania, zespół Bulletstorm zaznacza, że zobowiązuje się zapewnić wyjątkowe doświadczenie wirtualnej rzeczywistości. Zapewnia graczy, że dodatkowy czas zostanie wykorzystany do dalszej poprawy gry, aby Bulletstorm VR sprostał renomowanym standardom serii AAA FPS.

  Zespół wyraża wdzięczność fanom za ich ciągłe wsparcie i pasję dla serii Bulletstorm, doceniając cierpliwość i oczekiwanie okazywane przez społeczność.

  Kiedy gra w końcu trafi na rynek w swojej zmodyfikowanej formie, będzie dostępna na wielu platformach, w tym na PSVR2, Meta Quest 2 i PCVR. Ta wieloplatformowa premiera ma na celu dotarcie do większej widowni i zapewnienie graczom różnych opcji podczas ich przygody w wirtualnej rzeczywistości.

  Bulletstorm VR obiecuje niezrównane wcielenie się w postać, pełne działanie i frenetyczne walki, a eksplozje można poczuć poprzez wibracje otoczenia wirtualnego. Gra zaprasza graczy do wkroczenia w buty swojej postaci, wyważenia drzwi i wywołania zniszczeń za pomocą energicznego uwiązania i różnorodnych potężnych broni.

  Podczas wyczekiwania na premierę Bulletstorm VR, fani mogą zobaczyć, co czeka na nich w teaserze powyżej, choć przedstawia on poprzednią datę premiery w grudniu. Bądźcie na bieżąco, aby być na czasie z kolejnymi aktualizacjami dotyczącymi nowej daty premiery i przygotujcie się na niezapomnianą przygodę wirtualną w świecie Bulletstorm.

  FAQ:
  1. Czym jest Bulletstorm VR?
  Bulletstorm VR to nadchodząca gra pierwszoosobowa strzelanka, opracowana przez Incuvo i wydana przez People Can Fly.
  2. Kiedy będzie miała miejsce premiera Bulletstorm VR?
  Początkowo zaplanowano ją na 14 grudnia, ale została opóźniona i odbędzie się 18 stycznia 2024 roku.
  3. Dlaczego opóźniono datę premiery?
  Zespół deweloperski gry chce poprawić grę i spełnić wysokie standardy franczyzy AAA FPS.
  4. Na jakich platformach będzie dostępna gra Bulletstorm VR?
  Bulletstorm VR będzie dostępna na wielu platformach, w tym na PSVR2, Meta Quest 2 i PCVR.
  5. Czego mogą spodziewać się gracze w grze Bulletstorm VR?
  Gracze mogą liczyć na niezrównane doświadczenie wirtualnej rzeczywistości, pełne akcji i możliwość korzystania z energicznego uwiązania oraz potężnych broni.

  Definicje:
  1. VR – Virtual Reality (wirtualna rzeczywistość): Komputerowo generowana symulacja, która pogrąża użytkowników w trójwymiarowym środowisku, często doświadczanym za pomocą okularów lub gogli.
  2. FPS – First-Person Shooter (strzelanka pierwszoosobowa): Gatunek gier wideo, w którym gracz przeżywa grę oczami głównego bohatera i angażuje się w walkę.
  3. AAA – Klasyfikacja dla gier wideo o wysokim budżecie i dużych oczekiwaniach, które mają mieć wysokie wartości produkcyjne i jakość.

  Sugerowane powiązane linki:
  1. Incuvo Games
  2. People Can Fly
  3. PSVR2
  4. Meta Quest 2
  5. PCVR