„Bluey: The Videogame” dostępna na Nintendo Switch od 17 listopada

„Bluey: The Videogame” dostępna na Nintendo Switch od 17 listopada

Outright Games ogłosiło, że „Bluey: The Videogame” będzie dostępna na Nintendo Switch od 17 listopada. Opierając się na nagradzanym serialu telewizyjnym, ta interaktywna przygoda w piaskownicy umożliwia graczom wcielenie się w postacie Bluey, Bingo, Chilli i Bandit. Gra zawiera tryb wieloosobowy dla czterech osób, co sprawia, że jest przyjemna dla całej rodziny.

Gracze będą mieli okazję zwiedzić różne ikoniczne lokalizacje z programu, biorąc udział w mini-gierkach takich jak „Keepy Uppy” i „Magic Xylophone”. Ponadto będą mogli przeżyć nową czteroodcinkową fabułę, która z pewnością zachwyci fanów serialu. Obsada anglojęzyczna z programu udziela głosów, a gra zawiera utwory z oryginalnej ścieżki dźwiękowej autorstwa Joffa Busha.

Chociaż koncepcja może nie być przełomowa, „Bluey: The Videogame” oferuje uroczy i przystępny punkt wejścia dla młodych fanów zainteresowanych grami wideo. Gra zawiera przyjazne funkcje dostępności, takie jak przełącznik włączenia/wyłączenia interfejsu użytkownika i instrukcje na ekranie towarzyszące narracji.

Towarzyszący zwiastun daje przedsmak rozgrywki i pięknej wizualnej oprawy, z jaką można się spodziewać po grze. Więcej zrzutów ekranu można znaleźć na zdjęciach udostępnionych przez Outright Games.

Niezależnie od tego, czy już znasz uwielbianego Bluey’a czy odkrywasz serial po raz pierwszy, „Bluey: The Videogame” z pewnością przypadnie do gustu młodszej widowni. Dzięki swojej uroczej estetyce i ciekawej rozgrywce obiecuje być uroczym dodatkiem do biblioteki Nintendo Switch.

Czy jesteś podekscytowany premierą „Bluey: The Videogame”? Podziel się swoimi myślami w komentarzach poniżej.

Definicje:
– Interaktywna przygoda w piaskownicy: gatunek gier wideo, który łączy elementy eksploracji otwartego świata i rozgrywki w piaskownicy, pozwalając graczom swobodnie oddziaływać ze światem gry i podejmować decyzje, które wpływają na doświadczenie rozgrywki.
Źródła:
– Outright Games