• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Wielce opłacalne promocje na Xbox Series S podczas Black Friday w Wielkiej Brytanii

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Wielce opłacalne promocje na Xbox Series S podczas Black Friday w Wielkiej Brytanii

  W najnowszym zwrotnym rozwoju wydarzeń dla miłośników gier, sprzedawcy w Wielkiej Brytanii ogłosili znaczne obniżki cen na Xbox Series S z okazji Black Friday. Xbox Series S, już znany jako najbardziej przystępna konsola obecnego pokolenia ze sprzedażą detaliczną za £249.99, jest teraz dostępny w jeszcze niższych cenach.

  Jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert to zestaw Xbox Series S Starter Bundle, który obejmuje samą konsolę oraz trzy miesiące Xbox Game Pass Ultimate o wartości £38,97. Zaskakująco, Microsoft sprzedaje zarówno Xbox Series S, jak i Starter Bundle w obniżonej cenie £209.99, co daje oszczędność £40. Jednak kilku innych brytyjskich sprzedawców poszło o krok dalej, oferując konsolę już za £189.99.

  Dla tych, którzy planują zakupów w Black Friday, zdecydowanie zaleca się w pierwszej kolejności zakup Xbox Series S Starter Bundle, pod warunkiem że jest jeszcze dostępny. Ta atrakcyjna oferta nie tylko obejmuje konsolę w obniżonej cenie, ale także zapewnia trzy miesiące Xbox Game Pass Ultimate. Ten abonament daje dostęp do ogromnej biblioteki gier, zapewniając niekończące się godziny rozrywki dla graczy każdego gatunku.

  Chociaż Xbox Series S nie ma tacki na dysk, co ogranicza dostępność zestawów, gracze nie muszą się martwić. Xbox niedawno uruchomił swoją cyfrową wyprzedaż Black Friday, w ramach której dostępnych jest ponad 1000 przecenionych gier w sklepie Xbox. Oznacza to, że nabywcy Series S mogą w pełni skorzystać z trwającej cyfrowej wyprzedaży przed jej zakończeniem 30 listopada.

  Dzięki tym niezwykłym promocjom w Black Friday na Xbox Series S miłośnicy gier w całej Wielkiej Brytanii mogą cieszyć się przyszłością gier w niezwykle przystępnej cenie. Czy to skoki w świat gry wieloosobowej online, czy też korzystanie z rozległej kolekcji najnowszych tytułów, ta konsola obiecuje niezwykłe doświadczenie gamingowe, które nie nadwyręża portfela. Więc zaznaczcie to sobie w kalendarzu i skorzystajcie z tej okazji, aby podnieść swoje przygody w grach dzięki Xbox Series S.