BIT.TRIP RERUNNER: Remake o nostalgicznej oprawie graficznej w atrakcyjnej cenie

BIT.TRIP RERUNNER: Remake o nostalgicznej oprawie graficznej w atrakcyjnej cenie

Ostatnia premiera gry BIT.TRIP RERUNNER przywróciła ukochany styl graficzny oryginalnej gry BIT.TRIP RUNNER, ale w odświeżonej i nowoczesnej formie. Podczas gdy kontynuacje wprowadziły pełne grafiki 3D, ta reedycja przywraca ikoniczny styl graficzny przypominający Atari 2600, który fani nauczyli się pokochać.

Jednym z wyróżniających się elementów RERUNNER jest narzędzie do tworzenia poziomów. W przeciwieństwie do poprzednich gier platformowych z narzędziami do tworzenia, które miały uproszczony styl graficzny, RERUNNER oferuje niesamowite wizualne doświadczenie dla graczy, którzy chcą tworzyć własne etapy. Gra dostarcza krok po kroku tutoriale dotyczące zasad projektowania poszczególnych części etapów BIT.TRIP RUNNER, będąc przy okazji mini-tutorialem na temat projektowania gier.

Dla osób, które cieszyły się oryginalną wersją BIT.TRIP RUNNER, RERUNNER to obowiązkowa pozycja. Zachowuje on podstawowe mechaniki pierwszej gry, stopniowo wprowadzając graczy w każdą z nich, by zapewnić płynną krzywą uczenia się. Dodatkowo, żywe kolory RERUNNER sprawiają, że jest on wizualnie przyciągający, zwłaszcza na urządzeniach takich jak ROG Ally, dzięki swojemu oszałamiającemu ekranowi.

BIT.TRIP RERUNNER można zakupić indywidualnie za specjalną cenę startową wynoszącą 15,99 USD. Jednak jeśli już posiadasz wcześniejsze gry z serii, możesz skorzystać z BIT.TRIP RUNNER MEGA BUNDLE, który zawiera RERUNNER, w obniżonej cenie 10,40 USD. Wartość za pieniądze jest wyjątkowa, zwłaszcza dla lojalnych klientów, którzy wspierali serię w przeszłości.

Podsumowując, BIT.TRIP RERUNNER to zachwycająca reedycja, która łączy nostalgiczny styl graficzny oryginalnej gry z nowoczesną oprawą wizualną. Dzięki narzędziu do tworzenia poziomów daje graczom możliwość przyczynienia się do świata BIT.TRIP w niesamowity sposób. Bez względu na to, czy jesteś fanem serii, czy nowym graczem w tym gatunku, RERUNNER oferuje świetne doświadczenie w rozsądnej cenie.