Beelink GTR7 – Potężny miniaturowy komputer stacjonarny

Beelink GTR7 – Potężny miniaturowy komputer stacjonarny

Beelink GTR7 to potężny miniaturowy komputer stacjonarny, zapewniający wszystko, czego potrzebujesz do produktywnego działania w ciągu dnia i luksusowego grania w godzinach wolnych. Jeśli szukasz kompaktowej i wydajnej alternatywy dla tradycyjnego komputera stacjonarnego, warto rozważyć GTR7.

Jednym z atutów GTR7 jest jego kompaktowy design, mierzący zaledwie 6,6 x 4,7 x 1,9 cala. Może łatwo znaleźć miejsce na Twoim biurku lub zostać zamontowany z tyłu monitora przy użyciu dołączonej ramki. Mini PC jest dostępny w różnych kolorach, w tym zielonym, ciemnoniebieskim, szarym przestrzeni i pomarańczowym Hermesa.

Pod względem wydajności, GTR7 wyposażony jest w procesor AMD Ryzen 7 7840HS, 32 GB rozszerzalnej pamięci RAM (do 64 GB), dysk SSD o pojemności 1 TB oraz grafikę AMD Radeon 780M RDNA3. Ta konfiguracja sprzętowa umożliwia GTR7 obsługę wymagających zadań, takich jak profesjonalna praca w Photoshopie i luksusowe granie w najwyższych ustawieniach graficznych.

GTR7 oferuje wiele opcji podłączenia dzięki różnym portom, w tym USB typu A, USB-C, gniazdom LAN, HDMI i DisplayPort. Na górnej części obudowy znajduje się również wygodny czytnik linii papilarnych, umożliwiający szybkie i bezpieczne odblokowanie systemu Windows.

Podczas testów GTR7 wykazał się doskonałą wydajnością, płynnie uruchamiając gry w wysokich rozdzielczościach i ustawieniach graficznych. Jednak podczas testów napotkano kilka drobnych problemów, takich jak sporadyczne zawieszenia systemu i przycisk zasilania, który się kleił. Podobno te problemy zostały rozwiązane w nowszej partii produkcyjnej.

Podczas gdy na rynku dostępnych jest wiele podobnych miniaturowych komputerów stacjonarnych, Beelink GTR7 wyróżnia się swoim kompaktowym designem, potężną wydajnością i możliwościami rozbudowy. Może nie zawierać najbardziej instrukcyjnego podręcznika, ale ogólnie oferuje imponujące doświadczenie stacjonarne w małym opakowaniu.