• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Długoterminowe doświadczenia Asobo Studio w tworzeniu wyjątkowych interaktywnych gier

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Długoterminowe doświadczenia Asobo Studio w tworzeniu wyjątkowych interaktywnych gier

  Asobo Studio, cenione studio gier komputerowych z siedzibą w Bordeaux we Francji, od ponad 20 lat przoduje w tworzeniu fascynujących i innowacyjnych doświadczeń w grach. Zespół liczący ponad 280 utalentowanych osób stworzył 25 gier zarówno na PC, jak i na konsole, w tym znane tytuły oraz oryginalne produkcje.

  Głównym celem studia jest tworzenie wyjątkowych interaktywnych doświadczeń, które pozostawiają trwałe wrażenie na graczu. Ich nieustanna determinacja w realizacji tego celu stanowi źródło inspiracji i satysfakcji, skłaniając ich do nieustannego doskonalenia i przekraczania własnych osiągnięć.

  Jednym z ich obecnych projektów jest Microsoft Flight Simulator, w którym pracują nad opracowaniem nowego trybu kariery w grze. Ten tryb ma na celu zapewnienie użytkownikom realistycznego doświadczenia związanego z zawodem lotnika, a zespół odpowiedzialny za jego tworzenie jest sercem tego ekscytującego przedsięwzięcia.

  Dołączenie do Asobo Studio na stanowisko w zespole Projektowania Misi to stanie się częścią ekipy 11 utalentowanych osób pod kierownictwem Jonathana, głównego projektanta gier. W tej roli będziesz ściśle współpracować z zespołami Gameplayu i UI/UX w celu projektowania różnych trybów gry, w tym systemów misji, konkursów oraz działań powietrznych, takich jak gaszenie pożarów, poszukiwanie i ratowanie oraz transport towarów helikopterem.

  Twoje obowiązki będą obejmować tworzenie projektów misji zgodnie z różnymi trybami gry, implementację misji za pomocą dostarczonych narzędzi oraz zapewnienie czytelnej i strukturalnej dokumentacji dla innych członków zespołu. Ponadto będziesz odpowiedzialny za codzienne śledzenie, iterację, debugowanie i koordynację z różnymi działami w celu rozwiązania ewentualnych problemów produkcyjnych, które mogą się pojawić.

  Aby osiągnąć sukces na tym stanowisku, powinieneś mieć co najmniej 3 lata doświadczenia jako projektant, a także silne umiejętności analityczne i komunikacyjne. Pasja do pracy zespołowej i dbałość o szczegóły są również niezbędne.

  Jeśli jesteś gotów zrobić kolejny krok w swojej karierze i dołączyć do studia, które jest oddane przekraczaniu granic interaktywnej rozrywki, Asobo Studio zaprasza do przesłania swojej aplikacji. Nie wahaj się udostępnić swojego CV, listu motywacyjnego i portfolio, jeśli dotyczy. Proces rekrutacji będzie obejmować przegląd aplikacji, ocenę techniczną, jeśli będzie to konieczne, oraz rozmowy z zespołem HR i kierownikami projektu.

  Asobo Studio zobowiązuje się do promowania różnorodności i równych szans zatrudnienia. Kwalifikowani kandydaci będą brani pod uwagę bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, wiek, narodowość, niepełnosprawność czy tożsamość genderową. Kandydatom niepełnosprawnym będą również zapewnione odpowiednie dostosowania.

  Jeśli jesteś gotów wyruszyć w ekscytującą przygodę z Asobo Studio, odwiedź ich strony na Instagramie, LinkedIn, Facebooku lub Twitterze, aby dowiedzieć się więcej o ich pracy i kulturze studia. Zespół z Asobo Studio z niecierpliwością czeka na kontakt i możliwość współpracy.