• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Arma Reforger: Niewielka nadzieja dla fanów PlayStation

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Arma Reforger: Niewielka nadzieja dla fanów PlayStation

  Arma Reforger, długo oczekiwana gra militarna następnej generacji, zdobyła uwagę graczy na całym świecie. Pierwsi doświadczyli gry na komputerach PC oraz użytkownicy konsol Xbox Series X/S, ale co z fanami PlayStation? Czy Arma Reforger trafi na PS4 i PS5? Zapoznajmy się z szczegółami.

  Niestety, wieści dla graczy PS4 są rozczarowujące. Twórcy Arma Reforgera, Bohemia Interactive, nie wspomnieli o planach dotyczących wydania gry na PS4. Gra została starannie zaprojektowana jako doświadczenie następnej generacji, wykorzystując pełną moc najnowocześniejszego sprzętu. PS4, ze swoimi ograniczeniami, zwyczajnie nie był w stanie nadążyć.

  Jednak dla miłośników PlayStation pojawia się nadzieja na horyzoncie. Bohemia Interactive oficjalnie potwierdziła, że pracuje nad wersją Arma Reforgera na PS5. Data premiery tej wersji jeszcze nie została ogłoszona, co wprawia fanów w niecierpliwe oczekiwanie na dalsze aktualizacje. Funkcja crossplay, która umożliwia grę z różnych platform, została bezproblemowo wdrożona dla użytkowników PC i Xbox. Jednak ze względu na różnice w architekturze systemu, zespół deweloperski potrzebuje więcej czasu, aby zapewnić płynną funkcjonalność crossplay na PS5.

  Funkcje crossplay w Arma Reforger stały się gorącym tematem wśród społeczności graczy. Możliwość grania ze znajomymi bez względu na platformę zwiększa ogólne doznania wieloosobowe. Jeżeli chcesz dokładniej dowiedzieć się o zdolnościach crossplay i cross-progresu w Arma Reforger, Pro Game Guides oferuje wyczerpujący artykuł pod tytułem „Czy Arma Reforger jest crossplay? Cross Platform & Cross Progression, wyjaśnione”.

  Podczas gdy wciąż czekamy na Arma Reforger na PS5, użytkownicy PC i konsol Xbox Series X/S mogą już zanurzyć się w intensywnym świecie walki wojskowej. Zachowajmy cierpliwość i optymizm w oczekiwaniu na nieuchronne pojawienie się Arma Reforgera na PS5, gdzie gracze PlayStation wreszcie dołączą do szeregów elitarnej jednostki w tej ekscytującej grze.