• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Przeciw burzy – nowa moce! Przegląd wydania 1.0 i najnowszy tryb gry

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Przeciw burzy – nowa moce! Przegląd wydania 1.0 i najnowszy tryb gry

  Przeciw burzy, popularny mroczny dark fantasy city builder, przygotowuje się do wydania wersji 1.0 w przyszłym miesiącu. Wydawca gry, Hooded Horse, ogłosił, że wraz z wydaniem zostanie wprowadzony zupełnie nowy tryb gry o nazwie Ręka Królowej, który będzie stanowił wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy. Dodatkowo, Microsoft uzyskał prawa do dodania Przeciw burzy do PC Game Pass, rozszerzając tym samym zasięg i dostępność gry.

  W tym apokaliptycznym świecie gracze wcielają się w rolę Namiestnika Królowej i muszą odbudować cywilizację w obliczu nieustających deszczów. Gra oferuje unikalne podejście, pozwalając graczom prowadzić różne frakcje, w tym ludzi, bóbr, jaszczurki, lisy i harpie, w ich staraniach o odzyskanie dziczy i zapewnienie przyszłości ludzkości.

  Nowy tryb gry Ręka Królowej obiecuje być testem umiejętności i strategii, ponieważ gracze mają tylko jedno cyklu na ponowne wymodelowanie Adamantynowego Pieczęcia, najtrudniejszego zadania w grze. Z własnym zestawem zasad i nagród, Ręka Królowej zapewnia ekscytujące doświadczenie dla doświadczonych graczy, poszukujących świeżego wyzwania.

  Przez cały okres dostępu do wczesnej wersji, Przeciw burzy przeszedł znaczną ewolucję i usprawnienia. Hooded Horse regularnie udostępniał aktualizacje treści co dwa tygodnie, wprowadzając zarówno znaczące, jak i mniejsze zmiany, które poprawiają doświadczenie rozgrywki. Te aktualizacje wprowadziły nowe gatunki, takie jak ludzie-lisy, i wprowadziły mechaniki, które wzbogacają etap końcowy gry. Warto zauważyć, że warstwa strategii i Burzowe Zarzewia przeszły znaczne zmiany, gwarantując bardziej dopracowane i angażujące doświadczenie rozgrywki.

  Reakcja społeczności była ogromnie pozytywna, ze imponującymi ocenami użytkowników na Steam wynoszącymi 95% z niemal 14 500 recenzji. Jest to świadectwo przyciągającego świata gry i wciągających mechanik rozgrywki.

  Wzrastające oczekiwania wobec oficjalnego wydania Przeciw burzy, które odbędzie się 8 grudnia, sprawiają, że gracze mogą radować się pogłębionymi tajemnicami gry, wyzwaniami w trybie Ręki Królowej i podjęciem ekscytującego zadania odbudowy cywilizacji w obliczu gniewu natury. Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem gry, czy nowym graczem w tym gatunku, Przeciw burzy oferuje doświadczenie, które cię urzeknie i w które się zagłębisz.

  FAQ:
  Q: Kiedy będzie miało miejsce wydanie 1.0 gry Przeciw burzy?
  A: Wydanie 1.0 gry Przeciw burzy jest zaplanowane na 8 grudnia.

  Q: Co to jest Ręka Królowej?
  A: Ręka Królowej to zupełnie nowy tryb gry, który zostanie wprowadzony w wydaniu 1.0 gry Przeciw burzy. To test umiejętności i strategii, w którym gracze mają tylko jeden cykl na ukończenie trudnego zadania wymodelowania Adamantynowego Pieczęcia.

  Q: Jakie są różne frakcje w grze Przeciw burzy?
  A: Gra Przeciw burzy pozwala graczom prowadzić różne frakcje, w tym ludzi, bobra, jaszczurki, lisy i harpie.

  Q: Jak udoskonalono grę Przeciw burzy podczas okresu dostępu do wczesnej wersji?
  A: Przez cały okres dostępu do wczesnej wersji, Przeciw burzy otrzymywało aktualizacje treści co dwa tygodnie, wprowadzając nowe gatunki i mechaniki wzbogacające etap końcowy gry. Warstwa strategii i Burzowe Zarzewia również zostały znacznie udoskonalone.

  Q: Jaka jest ocena użytkowników dla gry Przeciw burzy na Steam?
  A: Gra Przeciw burzy ma imponującą ocenę użytkowników na Steam wynoszącą 95% z niemal 14 500 recenzji.

  Kluczowe Terminy/Słownictwo:
  1. Ręka Królowej: Nowy tryb gry wprowadzony w wydaniu 1.0 gry Przeciw burzy, który stanowi wyzwanie dla graczy polegające na ukończeniu zadania wymodelowania Adamantynowego Pieczęcia w jednym cyklu.
  2. Adamantynowe Pieczęcie: Najtrudniejsze zadanie w grze Przeciw burzy, które gracze muszą ukończyć w trybie Ręki Królowej.
  3. Dostęp do wczesnej wersji: Faza w rozwoju gry, w której gra jest udostępniana graczom w niedokończonym stanie w celu testowania i uzyskania opinii.

  Powiązane linki:
  – hoodedhorse.com: Oficjalna strona internetowa Hooded Horse, wydawcy gry Przeciw burzy.
  – Sklep Steam: Strona sklepu dla gry Przeciw burzy na Steam.
  – windows.com: Oficjalna strona internetowa Microsoftu, gdzie użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej na temat systemu Windows i PC Game Pass.