Jedyny w swoim rodzaju muzyczny eksperyment iHeartMedia – „Immersyjne Doświadczenie z Edem Sheeranem” w iHeartLand

Jedyny w swoim rodzaju muzyczny eksperyment iHeartMedia – „Immersyjne Doświadczenie z Edem Sheeranem” w iHeartLand

iHeartMedia ogłosiła wyjątkowe muzyczne doświadczenie o nazwie „Immersyjne Doświadczenie z Edem Sheeranem” w iHeartLand. To kinetyczne wydarzenie jest hołdem dla najnowszego albumu Eda Sheerana, „- (Subtract)”, oraz jego nadchodzącego albumu „Autumn Variations”. Doświadczenie pozwala graczom na odkrywanie wyjątkowych scen inspirowanych piosenkami Sheerana, z występami artysty samodzielnymi. To, co wyróżnia to doświadczenie, to fakt, że jest to pierwsze niezależne muzyczne doświadczenie zbudowane przy użyciu Unreal Editor for Fortnite, tworzonego przez Epic Games.

Gracze i fani, którzy zanurzą się w State Farm Park w iHeartLand, odkryją światy inspirowane muzyką Eda Sheerana, wszystko zaprojektowane przy użyciu Unreal Editor for Fortnite (UEFN). Te kinetyczne sceny są towarzyszone przez filmy Sheerana wykonujące jego przeboje, takie jak „Eyes Closed”, „Shape of You”, „Boat” i „Life Goes On”. Każda scena reprezentuje inną atmosferę, taką jak nocne miasto, ring bokserski o zachodzie słońca, szybka łódź w ekosystemie oceanu i bujny las. Wszystkie sceny są bogate w szczegóły związane z Sheeranem i jego muzyką, co dodaje dodatkową dawkę emocji dla fanów.

Tom Poleman, dyrektor ds. programowych w iHeartMedia, wyraził swoje entuzjazm w związku z współpracą z Epic Games i obecnością Eda Sheerana. Stwierdził, że umiejętność Sheerana w tworzeniu wyjątkowych muzycznych doświadczeń czyni go idealnym artystą do udziału w ich pierwszym immersyjnym doświadczeniu. Celem jest przekraczanie granic technologii i innowacji, umożliwiając fanom wniknięcie w piosenki, teksty i znaczenia muzyki w sposób, który pasuje do środowiska Fortnite.

Doświadczenie iHeartLand zostało pierwotnie uruchomione w Fortnite w sierpniu 2022 roku, z State Farm jako partnerem początkowym w zakresie praw do nazewnictwa. Łączy ono fascynującą rozgrywkę z różnorodnymi wydarzeniami, programowaniem i doświadczeniami dla fanów. Współpraca między iHeartMedia a State Farm ma na celu dotarcie do następnej generacji klientów poprzez innowacyjne i rozrywkowe aktywacje, takie jak immersywne doświadczenie z Edem Sheeranem.

To niezależnie stworzone doświadczenie w Fortnite nie jest sponsorowane, popierane ani administrowane przez Epic Games, Inc.