Nowy mod Starfield Mandalorian

Nowy mod Starfield Mandalorian

Nowy mod Starfield Mandalorian został stworzony przez moda „Xaroph” i szybko stał się niezbędnym dodatkiem dla fanów Gwiezdnych Wojen. Ten mod pozwala graczom wcielić się w rolę Dina Djarina, znanego również jako „Mando”, w popularnej grze Starfield.

Mod ten zastępuje zbroję Mantis w grze ikoniczną zbroją Strażnika oraz hełm Starborn, które blisko przypominają zbroję noszoną przez Mando w serialu Mandalorianin. Od czasu wydania, udostępniono kilka zaktualizowanych wersji moda. Najnowsza wersja zawiera uaktualnione tekstury oraz przedstawia nowe wzory i hełmy Boba Fetta, dając graczom możliwość doświadczenia Starfield w stylu Boba Fetta.

Modder planuje również wydać przyszłe wersje moda, które będą zawierały wzory Jango Fetta i Bo Katana. Oznacza to, że gracze będą mieli jeszcze więcej opcji do eksploracji i dostosowania swojej postaci według własnych upodobań.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem tego moda Starfield Mandalorian, możesz go pobrać ze strony Nexusmods. Dostępne są różne pliki do pobrania, z różnymi dostępnymi wariantami kolorystycznymi. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z zamieszczonymi instrukcjami instalacyjnymi przed użyciem moda.

Oprócz moda Starfield Mandalorian, dostępne są również inne mody dla miłośników modyfikacji. Niektóre z nich zwiększają limity wielkości statków, sprawiają, że NPC są bardziej realistyczni i oferują inne ulepszenia dla doznania rozgrywki.

Starfield jest obecnie dostępny na całym świecie na PC i Xbox Series X|S. Gra została również udostępniona w Game Pass, co pozwala abonentom na dostęp do niej bez dodatkowych kosztów. Od czasu premiery Starfield zyskuje popularność i przekracza rekordy współbieżności Skyrima na platformie Steam.

Jeśli jeszcze nie grałeś w Starfield, koniecznie przeczytaj naszą recenzję, aby uzyskać więcej informacji. W naszej recenzji chwaliliśmy grę za jej wciągający, science-fictionowy świat i zdolność do urzeczenia graczy, gdy zbierają Artefakty i eksplorują ogromny świat stworzony przez Bethesda. Starfield może nie odmienić formuły Bethesda, ale jest niewątpliwie jedną z najlepszych gier studia i wyróżniającym się tytułem roku.