Zwiastun zombi w grze Call of Duty: Modern Warfare III zapowiada niesamowity tryb gry

Zwiastun zombi w grze Call of Duty: Modern Warfare III zapowiada niesamowity tryb gry

Najnowszy zwiastun trybu zombi w grze Call of Duty: Modern Warfare III dał graczom przedsmak bardzo oczekiwanej gry. Zwiastun oferuje upiorną i napiętą atmosferę, prezentując klasyczny tryb strzelania z perspektywy pierwszej osoby z kilkoma nowymi elementami.

Po raz pierwszy w grze Modern Warfare pojawia się tryb zombi. Zwiastun przedstawia zespół operatywny wyposażony w noktowizory, który infiltrowuje obiekt wypełniony ciałami. Natrafiają oni na urządzenie, które odkrywa świecące fiolki z nieznaną substancją. Jeden z członków zespołu zdejmuje maskę gazową, ujawniając siebie jako Viktor Zakhaev, znany złoczyńca z serii Call of Duty.

Zespół zabezpiecza fiolki i ucieka, tylko po to, aby stanąć twarzą w twarz z siłami policyjnymi. Ta nowa funkcja w trybie zombi dodaje ekscytującego elementu, gdy gracze staną naprzeciwko zarówno ludzkich, jak i nieludzkich wrogów.

Fani trybu zombi z Call of Duty rozpoznają substancję w fiolkach jako Eterium, pierwiastek używany do technobiologicznej wojny w tej serii gier. Zwiastun kończy się pojawieniem się postaci Johna „Soap” MacTavisha i Kate Laswell, znanych bohaterów, przygotowujących się do nadchodzącej walki z Zakhaevem.

Tryb Zombi w Modern Warfare III obiecuje doświadczenie w otwartym świecie, oferując walki gracza z otoczeniem w różnych regionach, które z czasem stają się trudniejsze. Zwiastun podkreśla, że ten tryb zaoferuje większą ilość żywych trupów w porównaniu do poprzednich części, łącząc funkcje map z Modern Warfare z podstawowymi elementami trybu Zombi od Treyarch.

Call of Duty: Modern Warfare III ma premierę 10 listopada na PC, PlayStation 4/5, Xbox One i Xbox Series X/S. Przedpremierowe zamówienie gry zapewni dostęp do bety, gdy ta będzie dostępna.