• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  33 Immortals: Przygotuj się na epicką podróż po życiu wiecznym

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  33 Immortals: Przygotuj się na epicką podróż po życiu wiecznym

  Wielce wyczekiwana gra roguelike 33 Immortals już wkrótce zadebiutuje na platformie Game Pass. W tej ekscytującej przygodzie czeka cię starcie z samym Bogiem, a kluczem do sukcesu jest rekrutowanie jak największej liczby graczy. Game Pass, oferujący duże grono graczy, przyciągnie różnorodną społeczność graczy do tego multiplayerowego doświadczenia.

  Wprowadzenie 33 Immortals do Game Pass oznacza, że każdy aktywny subskrybent otrzyma szansę na rozpoczęcie tej pasjonującej przygody już od pierwszego dnia. Bez względu na to, czy preferujesz grę na Xboxie, w Epic Games Store czy na innych platformach, Game Pass oferuje dostępność dla graczy na różnych urządzeniach.

  Chociaż dokładna data premiery 33 Immortals wciąż nie jest pewna, potwierdzono, że gra będzie miała okres wczesnego dostępu przed pełnym wydaniem. Gracze będą mieli okazję zanurzyć się w świecie życia wiecznego, doskonalić swoje umiejętności, zanim staną twarzą w twarz z niezwykłym wyzwaniem stawienia czoła potężnemu Bogu.

  Jeśli nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w tę szaloną przygodę w trybie współpracy, nie brakuje podobnych gier dungeon-crawler, które utrzymają cię w trudach rozrywki. Koniecznie wypróbuj najlepsze gry roguelike, dostosowane do różnych poziomów doświadczenia i preferencji. Dodatkowo, nie przegap najnowszych perełek dla graczy na PC, które oferują szeroki wybór ekscytujących tytułów, zaspokajając twoje pragnienia rozgrywki.

  Przygotuj się do dołączenia do wspólnej siły graczy, gdy 33 Immortals zajmie miejsce w Game Pass. Z siłą liczby po swojej stronie, nie ma ograniczeń dla tego, czego możesz dokonać w tej niezwykłej przygodzie po życiu wiecznym. Przyjmij wyzwanie, zgromadź sojuszników i przygotuj się na niezapomniane doświadczenie w świecie gier.

  FAQ:
  Q: Kiedy zostanie wydana gra 33 Immortals?
  Odp .: Dokładna data premiery wciąż nie jest pewna, ale gra będzie miała okres wczesnego dostępu przed pełnym wydaniem.
  Q: Na jakich platformach będzie dostępna gra 33 Immortals?
  Odp .: 33 Immortals będzie dostępna na Xboxie, w Epic Games Store i innych platformach.
  Q: Czy 33 Immortals jest zawarte w Game Pass?
  Odp. tak, 33 Immortals będzie dostępne w Game Pass, co pozwala graczom z aktywną subskrypcją zagrać w tę grę od pierwszego dnia.

  Definicje:
  Współpraca: Skrót od cooperative, współpraca odnosi się do rozgrywki, w której gracze wspólnie dążą do osiągnięcia wspólnego celu.
  Roguelike: Gatunek gier wideo charakteryzujący się proceduralnie generowanymi poziomami, trwałą śmiercią postaci gracza oraz losowym upuszczaniem przedmiotów.
  Jargon: Terminologia lub język charakterystyczny dla określonej dziedziny lub społeczności.